• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Melkveebedrijf.beMelkveebedrijf.be

Nieuws voor de melkveehouder

  • Bemesting
  • Gezondheid
  • Fokkerij
  • Melkwinning
  • Voer
  • Wet en regelgeving
  • Brandpartners
    • Kennispartners
      • Speerstra Feed Ingredients
    • AHV International
    • Fransen Gerrits
    • Proxani
    • Yara
  • Abonneren & Meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Nieuw Belgisch zuivelmerk Oh!Lait brengt zuivel recht van de boer

Bedrijfsnieuws Melkproductie Melkwinning 29 augustus 2024

Nieuw Belgisch zuivelmerk Oh!Lait brengt zuivel recht van de boer

Op donderdag 29 augustus wordt de officiële lancering gevierd van Oh!Lait, het verse zuivelmerk van België. Oh!Lait is een nieuw en innovatief Belgisch zuivelmerk dat de authentieke smaak van verse melk recht van de boer naar de consument brengt. Met een duidelijke focus op kwaliteit en duurzaamheid, biedt Oh!Lait een moderne kijk op zuivelproducten.

Verse zuivel, recht van de boer

Oh!Lait wordt geproduceerd door Koeweidehof, een vooruitstrevende boerderij in Merchtem, geleid door de gedreven ondernemers Bart en Marijke. Met behulp van moderne technologieën zoals melk- en voerrobots, de mini-zuivelfabriek en duurzame energieproductie, verwerkt Koeweidehof de melk meteen op de boerderij. Met de mini-zuivelfabriek op hun erf, de Lely Orbiter, kunnen ze een betere meerwaarde creëren door hun duurzaam verhaal rechtstreeks aan de consument aan te bieden. Lees hier het hele verhaal van het Koeweidehof.

“Consumenten kiezen steeds vaker voor lokale merken met natuurlijk, onbewerkte producten. Dankzij de mini-zuivelfabriek en Oh!Lait kunnen nu nog meer mensen onze producten kopen en proeven”, vertellen Bart & Marijke.

Een assortiment voor iedereen

Het productassortiment van Oh!Lait is zorgvuldig samengesteld om in te spelen op de wensen van de moderne consument:

  • Volle en halfvolle melk: Verkrijgbaar in 1000ml flessen gemaakt van 50% gerecycled PET (RPET), met respectievelijk 3,5% en 1,8% vetgehalte.
  • Barista melk: De ideale vet/eiwit verhouding zorgt voor de beste opschuimkwaliteit, met minimaal 4% vet, perfect voor cappuccino’s en latte’s.
  • Volle en magere yoghurt: Verkrijgbaar in 500 g verpakkingen, deze yoghurts bieden een frisse en milde smaak die perfect is voor dagelijkse consumptie.
  • Iced Latte variaties: Een verfrissende keuze met smaken zoals Macchiato en Caramel, gericht op de jonge, dynamische consument die op zoek is naar verantwoorde en smaakvolle verwenproducten.

Oh!Lait staat niet alleen voor smaak en kwaliteit, maar ook voor een duurzame benadering van zuivelproductie. Bart en Marijke vinden het belangrijk om maatschappelijk duurzaam te ondernemen. Hiervoor streven ze naar een zo laag mogelijke CO2 uitstoot (bij de laagste in de wereld) en maken ze minimaal gebruik van krachtvoer en maximale inzet van eigen voer. Ze vinden het belangrijk om 100% groene energie in te zetten voor alle bedrijfsactiviteiten inclusief het produceren met de Orbiter.

Beschikbaarheid en ondersteuning van Oh!Lait

Oh!Lait zal binnenkort beschikbaar zijn in supermarkten en koffiezaken in Vlaanderen en het Brussels Gewest. De lancering wordt ondersteund door een kleurrijke en vrolijke marketingcampagne, met opvallende verpakkingen, een nieuwe website en sterke aanwezigheid op sociale media.

Bron: Lely

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Huesker neemt ATO over
11 sep

HUESKER neemt ATO over en breidt aanbod voor stalventilatie uit

Lichte stijging melkprijs Vreugdenhil Dairy Foods in augustus
10 sep

Stijging melkprijs Vreugdenhil Dairy Foods in september

OCD Sheepster
10 sep

Een gedeelde tweede plek voor OCD Sheepster in de top tien TPI in Amerika

Bomen bieden koeien schaduw en kansen op extra opbrengst
8 sep

Bomen bieden koeien schaduw en kansen op extra opbrengst

Stantons-Remover PP
8 sep

Stantons Remover PP hoogste in Canada

Toon meer

Meer melkvee nieuws

Maak hier uw keuze:

bemesting

Diergezondheid

Fokkerij melkvee

Melkveebedrijf

Veevoer Melkvee

Wet en regelgeving

Toon meer

Gerelateerde artikelen bedrijfsnieuws

Vogelsang en BeTEC starten samenwerking voor mesttoediening

Vogelsang en BeTEC starten samenwerking in mestaanwending

Arla Foods verhoogt groeiverwachting ondanks lagere melkprijs

Arla Foods verhoogt groeiverwachting ondanks lagere melkprijs

Zonnekoelers houden melk vers in India 

Zonnekoelers houden melk vers in India 

Footer

Onze brandpartners

Yara - brandpartner Melkveebedrijf België
AHV - brandpartner Melkveebedrijf België
Proxani - brandpartner Melkveebedrijf België
Speerstra Feed Ingredients - brandpartner Melkveebedrijf België
Fransen Gerrits - brandpartner Melkveebedrijf België

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Inschrijven nieuwsbrief
  • Adverteren
Logo Melkveebedrijf.nl

Copyright © 2026 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Compost
  • Diergezondheid
  • Fokkerij
  • Melkveewinning
  • Veevoer
  • Wet en regelgeving
  • Brandpartners
    • AHV International
    • Fransen Gerrits
    • KWS Benelux
    • Proxani
    • Speerstra
    • Fransen Gerrits
    • Yara
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
  • Terre Fermière (FR)