Infosessie e-loket 9/12 op Agribex

15.11.2011

Op vrijdag 9 december 2011 wortdt op Agribex een infosessie over het e-loket georganiseerd. Bent u nog weinig vertrouwd met het e-loket? Wenst u een demonstratie van het elektronisch indienen van een verzamelaanvraag via het e-loket? Of bent u nieuwsgierig naar de laatste nieuwe ontwikkelingen op het e-loket? Kom dan op 9 december naar de gratis info- en demonstratiesessie over het e-loket.

Het e-loket Landbouw en Visserij is ontwikkeld om de bedrijfsadministratie voor land- en tuinbouwers overzichtelijker te maken. Heel wat recente en historische bedrijfsgegevens (melkquotum, zoogkoeienquotum, toeslagrechten, enz.) zijn eenvoudig en snel raadpleegbaar. Bovendien wordt het invullen van steunaanvragen zoals de verzamelaanvraag eenvoudiger via het e-loket. Elektronische steunaanvragen kunnen ook sneller behandeld worden door de administratie, waardoor ze sneller uitbetaald worden dan de papieren aanvragen.

Programma:

10u00: Ontvangst met koffie

10u30: Kennismaking met het e-loket

11u00: Demonstratie van het e-loket (o.a. online invullen van de verzamelaanvraag)

12u15: Mogelijkheid om vragen te stellen

U kunt zich inschrijven voor deze infosessie tot en met woensdag 30 november 2011. Gelieve hiervoor een mail te sturen naar an.vanacker@lv.vlaanderen.be en hierbij volgende gegevens te vermelden: naam, adres, landbouwernummer ( _ _ _ . _ _ _ . _ _ _ - _ _ ) en met hoeveel personen u zal aanwezig zijn.